Yggdrasil w Play Fortune Online Casino

 sloty yggdrasil

Yggdrasil szybko nawiązał kontakty z ponad 60 kasynami. Pamiętaj, aby sprawdzić prezenty przy wyborze kasyna Yggdrasil do gry, ponieważ każdy będzie miał coś innego do zaoferowania. Możesz sprawdzić naszą recenzję metod płatności w kasynie tutaj i możesz grać z nami w darmowe automaty online Yggdrasil, jeśli nie jesteś jeszcze gotowy do stawiania zakładów.

Portfolio gier Yggdrasil obejmuje ponad 35 gier dostępnych od razu na dowolnym urządzeniu, a ich podstawową działalnością są doskonałe automaty online.

Yggdrasil Automaty wideo

Oferując szereg różnych funkcji w swoich automatach wideo, jest jedna definiująca charakterystyczną, rewolucyjną grafikę. W przypadku automatów wideo, które oferują początkowe filmy, przewyższają one i przewyższają jakość kinową, są przerażające, bębny, symbole i tła również są niesamowite.

Grafika i motyw są zawsze idealnie dopasowane do wysokiej jakości nagrań dźwiękowych, aby stworzyć fantastyczne środowisko do gry. Wszystkie motywy są projektowane w domu i dlatego są bardzo kreatywne i osobiste dla YGGDRASIL, który wie, jak włączyć humor, urocze postacie, atmosferę i horror do swoich automatów, aby zachwycić graczy.

Interfejsy automatów są łatwe w nawigacji i wygodne, podobnie jak rozgrywka. Grafika automatów Yggdrasil jest lepsza od innych twórców automatów na scenie iGaming. Chociaż kolekcja jest wciąż dość mała, znajdziesz wiele gier z różnymi bonusami i liniami / sposobami wygrywania.

  • Automat Rainbow Ryan oferuje 4096 sposobów na wygraną i płaci w obie strony.

Zespół napędowy jest wyposażony w 5 bębnów, ale masywne 8 rzędów oferuje 82 linie wygrywające.

Rainbow Ryan slot
  • Chibeasties 2, wykorzystuje 4 dzikie typy, więc możesz grać w 1 z 4 różnych „królestw”
  • Chibeasties 2 слот
  • Jokerize pozwala graczowi na większe ryzyko dzięki innowacyjnym i wciągającym funkcjom powtórek.
  • OWLS slot jokerizer

Progresywne automaty w Yggdrasil

Yggdrasil nie przegapił ani jednego rytmu, w tym milionera grającego w progresywnego jackpota z Joker Millions. Jest to pierwszy i jedyny automat Yggdrasil z progresywnym jackpotem wydany w 2015 roku. Największa wygrana w tym jackpocie wyniosła 5.196.319 €, a średnia wygrana przekroczyła 2.000.000 €. RTP dla prawie wszystkich automatów online Yggdrasil wynosi 96%, co również wypada korzystnie w porównaniu z konkurencją. Niektóre z najbardziej ukochanych automatów Yggdrasil:

  • Winterberries
winterberrie slot

  • super heroes
super heroes slot

  • Robotnik
Robotnik slot

  • Jokerizer
OWLS slot jokerizer

W zestawie Yggdrasil znajdziesz również niewielką kolekcję innych rodzajów gier, w tym loterie i zdrapki.

Automaty Yggdrasil, przegląd oprogramowania i kasyna fortuna

Yggdrasil to nowicjusze w branży iGaming, ale ugruntowali swoją pozycję w dość krótkim czasie. Nie brakuje im doświadczenia ani doskonałości zbudowanej przez byłego dyrektora generalnego NetEnt Fredrika Elmqvista. Yggdrasil został założony w 2013 roku i ma siedzibę na Malcie, europejskim centrum iGaming. Skupili się głównie na opracowaniu obszernej kolekcji automatów wideo nowej generacji przy użyciu rewolucyjnej platformy iSense..

W przypadku Yggdrasil, który jest świętym jesionem z mitologii skandynawskiej, uważanym za centrum kosmosu i bramę do 9 mitycznych światów, w tym Asgardu (domu Boga), którego rozgałęzienia są nawet rozgałęzione, toczy się dość epicki marketing marki. dotrzeć do nieba. Ta sprytna spójność między dotarciem do Boga, technologią nowej generacji i doskonałymi grami tworzy wyraźną i silną markę dla tego start-upu i firmy marketingowej.

Przegląd automatów Yggdrasil, oprogramowania i kasyna

Yggdrasil są nowicjuszami w branży iGaming, ale ugruntowali swoją pozycję w dość krótkim czasie. Nie brakuje im doświadczenia ani doskonałości zbudowanej przez byłego dyrektora generalnego NetEnt Fredrika Elmqvista. Yggdrasil został założony w 2013 roku i ma siedzibę na Malcie, europejskim centrum iGaming. Skoncentrowali się głównie na opracowaniu potężnej kolekcji automatów wideo nowej generacji przy użyciu rewolucyjnej platformy iSense.

Yggdrasil Licensing

Yggdrasil jest licencjonowany przez Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission, Gibraltar Regulatory Authority i National Gambling Authority, co oznacza, że gdziekolwiek znajdziesz grę sygnowaną marką Yggdrasil, jesteś w dobrych rękach.

Wielu zwycięzców

W 2015 roku znaleźli się w kategorii Software Rising Star od EGR, aw 2016 i 2017 roku zostali Zwycięzcami Roku w kategorii Automaty do Gry, przyznając nagrodę ERG B2B. Ponadto otrzymali nagrodę Innovator od International Gaming Awards w 2017 roku. Yggdrasil z pewnością zrobił duży plusk w świecie iGaming i nie pozostanie niezauważony.

Na tej podstawie zapraszamy Cię do testowania automatów od renomowanego dostawcy w kasynie online Play Fortune !